Video

Hokejový zázrak: HK Partizánske otočil zápas v poslednej sekunde

HK Partizánske

videní: 5.6K

Ak sa pozrieme na úroveň našej hokejovej extraligy, mohli by sme si myslieť, že zápasy nižších líg nie sú až také zaujímavé. Toto tvrdenie je však obrovský omyl. Presvedčil nás o tom hokejový klub z Partizánskeho. HK Partizánske totižto ešte v prvej tretine prehrávalo 5:0. To, čo nasledovalo po tejto tretine, zrejme ostane fanúšikom ešte poriadne dlho v pamäti.

Klasický druholigový hokejový zápas medzi Partizánskym a Senicou sa odohral ešte 3. 11. Domáci po zlej prvej tretine prehrávali 5:0 a mnoho fanúšikov si tak bolo istých, že tento zápas pre HK Partizánske nedopadne veľmi dobre. Hráči však neboli s výsledkom spokojný a tak v druhej tretine znížili na 2:5. Počas poslednej tretiny sa hráčom podarilo streliť kontaktný gól. Za stavu 4:5 sa nevzdávali, pretože vyrovnanie mali na dosah. Keď ubiehala posledná minúta, zrejme ani samotní hráči neverili, že tento zápas by mohli doviezť do víťazného konca. Libor KÁČER mal však na túto situáciu úplne iný názor. 4 sekundy pred koncom zápasu sa mu podarilo vyrovnať. To však stále nebolo všetko. Po góle nasledovalo vhadzovanie v stredovom kruhu, ktoré na seba vzal už vyššie spomínaný KÁČER. Vhadzovanie vyhral a presne sekundu pred hvizdom píšťalky stihol streliť víťazný gól, ktorý znamenal, že HK Partizánske tento zápas vyhráva, a to aj napriek tomu, že už v prvej tretine prehrával. A ako sa dá vlastne streliť gól zo stredu ihriska v priebehu 4 sekúnd? To ti ukáže video zo zápasu, ktoré zachytáva posledných pár sekúnd hry. V ňom nájdeš vyrovnávajúci gól a samozrejme aj ten víťazný, ktorý tak zabezpečil domácim plný bodový zápis do tabuľky. Hráčov Senice zrejme tréner v šatni veľmi nepochválil…

Zdroj: youtube | topdesat | hockeyslovakia